Anasayfa > Mekanik Tesisat Sistemleri > Isıtma ve Soğutma Sistemleri > Boylerler > Vitocell 340

Konforlu ev sıcak su deposu: Isıtma suyu deposu ve boyler tek yerde
Birçok modern mesken büyük ısıtma ekipmanlarını barındıramayacak kadar küçüktür. Bunun sonucunda boylerler ve ısıtma suyu depoları için yer bulmak bir sorun haline gelmektedir.

Oysa meskeninizdeki sıcak su temini için olan boylerler ve ısıtma suyu depoları ayrık olmak zorunda değil. Viessmann'ın Vitocell 340-M modeliyle ayrı ve ek bir yedek depo ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Güneş panellerine bağlanabilir ve ısı, ev ihtiyacı kadar su ısıtmak için kullanılabilir.

Zarif tasarımı ve kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi modern meskenlerin estetiği için idealdir. Bağlantı noktaları farklı yüksekliklerde seçilebileceğinden kazan, güneş paneli gibi çeşitli ısıtıcı kaynaklarına bağlanabilirler. Sorunsuz kurulumu ve bakım kolaylığı masrafları düşürmenize yardımcı olur. Ürün özellikle uzun bir kullanım ömrü için tasarlanmıştır. Yüksek kalitedeki ısıl yalıtımı ısı kaybını çok düşük bir seviyeye indirir.

Vitocell 340-M modelinin sağladığı avantajlar sabit sıcak su ihtiyacı ve ısıtma ekipmanı için yetersiz yeri olan meskenler için bu ürünü ideal bir seçenek haline getirmektedir. Bu ürünler evinize performans, verimlilik ve konfor açısından en iyisini getirmek üzere tasarlanmıştır.  

Birden fazla ısı üreticisi bağlanabilen ısıtma suyu deposu ve entegre kullanma suyu ısıtması.

Güneş kolektörleri bağlantısı için ısıtma serpantini monte edilmiştir ve opsiyonel olarak Solar-Divicon bağlantı imkanı.


Bu avantajlardan yararlanın

  • Boyler ve ısıtma suyu deposu kombinasyonu.
  • Birden fazla ısı üreticisi bulunan ısıtma sistemleri için. Özellikle Viessmann güneş enerjisi sistemleri ile birlikte sıcak su hazırlanmasında ve mahal ısıtma desteğinde kullanılabilir.
  • Farklı yüksekliklerdeki bağlantılar sayesinde farklı ısı üreticileri, örn. ısı pompası ile kullanmak mümkündür. Bu durumun sıcaklık tabakalaşmasına bir etkisi olmaz.
  • Uygun boyutlar ve montajda kolaylık. Boyler ve ısıtma suyu deposu aynı cihaz içerisinde bulunmaktadır.
  • Boylere elastik ve gerilimsiz olarak entegre edilmiş olan ondüleli kullanma suyu serpantini yüksek alaşımlı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Boylerin alt kısmındaki ondüleli kullanma suyu serpantininin geniş ısı geçiş yüzeyi sayesinde, güneş enerjisinden optimal bir şekilde yararlanılır.

 

1477594175228_Vitocell-340-M-XL-02
1477594175865_Vitocell-340-M-Schnitt

Bize Ulaşın

0312 433 36 00

0553 670 47 00

Kazım Karabekir Cad. No:72/1 Rüzgarlı Ankara

Copyright 2021 - Genç Tesisat Ltd. Şti.